Blog muzyki rosyjskiej,ukraińskiej,białoruskiej oraz bałkańskiej

ROSYJSKI HEAVY METAL

Harizma - znana rosyjska kapela powermetalowa

W 2003 r.odchodzi z grupy Master - Leonid Fomin . W 2004 Fomin, który zakłada grupę power metalową o nazwie Harizma, z którą w 2004 r.nagrywa demo-album. Leonid "Leo" Fomin w grupie Harizma jest odpowiedzialny za komponowanie oraz aranżowanie większości kompozycji tego zespołu.

Frontmanami grupy Harizma są wokalista Denis "Dimon" Avramenko(po lewej)  oraz kompozytor i aranżer grupy - Leonid "Leo" Fomin (po prawej)

Wokalistą grupy jest "Dimon" Avramenko zaś kolejni członkowie : Vasiliy "Marchello" - bas,  Vlad Alexeenko - perkusja, Anton Zhigalin - klawisze oraz Eduard - gitara. Liderem grupy Harizma niewątpliwie jest Leonid "Leo" Fomin. W 2007 r.grupa wydaje album pt."II".Więkoszośc utworów z tej płyty są to kompozycje z demo albumu tej grupy. W 2011 r.kolejny krążek Harizmy pt."Siła i vera". Przypomnijmy,że w 2010 r.ten krążek poprzedza singiel pt."Otkluchiś od sieti"(Odłącz się od sieci"-pl). Jako ciekawostka - producji tego krążka dołańcza były basista grupa Master Alik Granovskiy. Tekściarzem i producentem grupy Harisma jest Alexandr Yelin.

HARIZMA - TAINA

HARIZMA - BRAT MOY

 WYWIAD Z GRUPĄ HARIZMA